Stress

Stress

Saskaņā ar Nacionālo Veselības Institūtu, stress ir normāla dzīves sastāvdaļa, kas var izrietēt no jebkuras situācijas, vai jebkurām domām, vai frustrācijas, dusmām, vai trauksmes. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat nervozs uzstājoties publikas priekšā, vai nepacietīgs, iekļuvis sastrēgumā, jums parasti parādās stresa simptomi, kas sagādā neērtības.

Stress var arī būt noderīgs, īpaši ja tas veicina jūsu darbspējas, lai iekļautos termiņos, vai spētu mainīt situāciju, kura ir radījusi neapmierinātību jūsu dzīvē. Tomēr ar katru dienu stress var veicināt nevajadzīgu muskuļu spriedzi, galvassāpes, cita veida sāpes un paaugstinātu uzbudināmību. Ilgtermiņa stress var palielināt risku saslimt ar depresiju, vai sirds slimībām, kā arī izraisīt citas problēmas.

Meklējot veidus, kā atbrīvoties no stresa, ir svarīgi, lai tiktu sasniegts optimāls veselības stavoklis un labklājība. Gadsimtiem ilgi cilvēki ir meklējuši siltā ūdens terapiju, lai relaksētos un dziedētu sevi. Šodien mēs zinām cik efektīva var būt hidroterapija, ko tā pozitīvu var sniegt mums garīgi un fiziski. Dažas minūtes, kas tiek pavadītas Sundance Spas, var palīdzēt samazināt stresa simptomus, veicinot relaksēšanos, samazināt muskuļu spriedzi un palīdzēt jums izbaudīt labāku nakts miegu.

Kā Sundance hidroterapija var palīdzēt novērst stresa ietekmi?

Sundance hidroterapija var būt efektīvs veids, kā samazināt ikdienas stresa ietekmi. Tas sākas vienkārši: Silta masāža ar Sundance, liek jums justies labi. Kas var būt labāks par iegrimšanu savā Sundance vannā, pēc grūtas darba dienas, ļaujoties ūdens siltumam, peldspējas un hidroterapijas apvienojumam. Sundance hidroterapija rada arī pozitīvas fiziskās pārmaiņas, kas var mazināt stresu.

  • Efektīva hidroterapija palielina asins cirkulāciju, kas var palīdzēt atvieglot spriedzi un galvassāpes, kuras izraisa stress.
  • Masāžas sprauslas, kā, piemēram, Fludix Nex, tieši remdē sasprindzinājumu stresa skartajās zonās, piemēram, kaklam un pleciem.
  • Siltā ūdens masāža palīdz veicināt ķermeņa dabīgo endorfīna ražošanu, kas samazina sāpju un nemiera sajūtas.

Sundance Spa var būt lieliska vieta, lai apspriestu dienas notikumus nomierinošā vidē, kurā nav traucēkļu. Varat papildus izmantot arī aroma terapiju, kura uzlabos garastāvokli. Sundance Spas sniedz jums dažādas iespējas, kā atpūsties un atjaunoties no ikdienas stresa.

Video galerija