Miegs

Miega traucējumi liek jums palikt nomodā?

Saskaņā ar Nacionālo Veselības Institūtu, aptuveni 70 miljoni cilvēku ASV ir saskārušies ar miega problēmām. Nacionālais Miega Fonds savā aptaujā konstatējis, ka 43% aptaujāto sieviešu apgalvo, ka ikdienas aktivitātes traucē miegainība.

Viens no veidiem, kā to atvieglot ir dziļš un mierīgs naktsmiegs. Labāka Miega Padome iesaka izveidot relaksējošu gulētiešanas rutīnu, piemēram, mērcēšanos karstā ūdenī (karstā baļļa, vanna), kas palīdz uzturēt veselīgu miega ciklu. Maiga karstā ūdens masāža Sundance Spas vannā ir dabiska vieta, lai saņemtu relaksāciju.

Atpūta Sundance Spas var veicināt labu nakts miegu.

Neatkarīgi no tā, vai jūs laiku pa laikam guļot pamostaties, vai nespējat pēc tam viegli iemigt, tā dēļ jums var nākties atteikties no laba miega izbaudīšanas. Ja miega trūkums ir kļuvis par hronisku problēmu, tas var sākt jūs ietekmēt dažādos veidos.

Cik svarīgs ir mierpilns nakts miegs?

Pētījumi liecina, ka:

  • Miegs palīdz smadzenēm pieņemt atmiņā jaunu informāciju.
  • Hronisks miega trūkums ietekmē ķermeņa procesu norisi un ogļhidrātu uzkrāšanu, kas var izraisīt svara pieaugumu.
  • Slikts miegs var veicināt satiksmes negadījumus, sēžoties pie stūres.
  • Miega trūkums var izraisīt aizkaitināmību un grūtības koncentrēties.
  • Nopietni miega traucējumi var būt saistīti arī ar hipertensiju.
  • Galu galā, hronisks miega zudums var samazināt imūnsistēmas slimības apkarošanas spējas

Iemācīties kā atpūsties, lai sagatavotos lieliskam nakts miegam, uzlabo izredzes labāk iemigt un nepalikt nomodā. Sundance Spas hidroterapija palīdz samazināt spriedzi un veicina ķermeņa relaksāciju. Siltums, savukārt atraisa asinsrites plūsmu. Peldspēja samazina ķermeņa masu pat par 90% spiediena uz locītavām un muskuļiem, savukārt masāža palīdz samazināt muskuļu sāpes un stīvumu.

Sundance hidrorterapija stimulē arī endorfīna veidošanos, kurš dabiskā veidā bloķē sāpju un stresa signālu nokļūšanu smadzenēs. Efekts var ilgt vēl kādu laiku pēc masāžas Sundance vannā, līdz ar to varat justies vēl vairāk atpūties un būt gatavs doties gulēt.

Sundance sprauslas sniedz dažādas masāžas variācijas, kas var jums palīdzēt atbrīvoties no stresa sajūtām. Patentētās, pielāgojamās Fludix Nex sprauslas palīdz sasniegt precīzus kakla muskuļus, kuros liela daļa cilvēku sajūt spriedzi. Jūs varat izvēlēties augstas, vai zemas līmeņa masāžas darbības ar šīm, vai citām Sundance masāžas sprauslām.

Jūs varat arī izbaudīt pēc vēlēšanās aromaterapiju, ko pievienot spa, lai palīdzētu izraisīt mierīgu un relaksējošu vidi. Dažas smaržas, piemēram, Vasaras Lietus no SunScents aromaterapijas kolekcijas, īpaši nomierina prātu un veicina relaksāciju.

 

Video galerija