Artrīts

Artrīts un karsto vannu hidroterapija

Karsto vannu hidroterapija ir attīstījusies gadiem, sākot no ‘vienkāršas’ relaksācijas līdz pat ‘fiziski’ terapeitiskai masāžai, dažādām medicīniskām stadijām, tajā skaitā artrītam.

Artrīts ir iekaisums locītavās, kas izraisa sāpes un pietūkumu, kā arī samazinātas kustības. Pētnieki uzskata, ka laiks, kas tiek pavadīts karstajā vannā var mazināt sāpes un veicina lielāku locītavu mobilitāti.

Saskaņā ar Artrīta Fondu, maigi stiepšanās vingrinājumi ir jāveic katru dienu, lai palīdzētu stiprināt muskuļus un kaulus, un palielinātu to elastību. Turklāt, Fonds norāda, ka stiepšanās vingrinājumi var palīdzēt pasargāt locītavas no riska, locītavu kopīgam ievainojumam, ikdienas uzdevumi var tikt veikti arī ūdenī, piemēram, karstajā vanā un īpaši noderīgi ir samazināt artrīta radīto stīvumu locītavās, kas rodas no rītiem.

Karstā ūdens plūsma ar Sundance hidroterapiju rada ideālu vidi, lai samazinātu artrīta simptomus, vienlaikus uzlabojot vispārējās kustības.

Jūties labāk ar regulāru Sundance hidroterapiju

Kad artīts traucē vienkāršām ikdienišķām aktivitātēm, piemēram, lai aizpogātu kreklu, vai iekāptu auto, kļūst stīvākas locītavas un zūd mobilitāte. Pat nelielas artrīa sāpes var traucēt jūsu ikdienas rutīnai.
Sundance Spa hidroterapija var palīdzēt atvieglot artrīta simptomus:

  • Karstā ūdens siltums, relaksē visu ķermeni, jo tas veicina asinsriti.
  • Sprauslu masāžas darbības atraisa muskuļu spriedzi un nomierina iekaisušas locītavas.
  • Ūdens peldspēja palīdz jums justies vieglāk, jo zūd ķermeņa masas celtspēja līdz pat 90%.

Sundance vadība ļauj iestatīt vēlamo ūdens temperatūru. Jūs varat saņemt pielāgotu masāžu no regulējamām sprauslām, piemēram, no patentētām Fludix NEX sprauslām un Pulsator sprauslām, kuras ir īpaši efektīvas tādās problēmzonās, kā kakls un plaukstu locītavas. Labākais ir tas, ka jūs varat izmantot savu Sundance karsto vannu katru dienu, lai pielietotu hidroterapiju sāpju novēršanai.

Hidroterapija un 2. pakāpes diabēts

Jaunanglijas Medicīnas žurnāls ziņo par pētījumu attiecībā uz karsto vannu izmantošanas sniegtajiem rezultātiem fizisko aktivitāšu terapijā. Kā ziņots, pacientiem ar 2. pakāpes cukura diabētu, tika veikta 30 min. Terapija 6 dienas nedēļā. Jau pēc 10 dienām pacientiem bija nepieciešams samazināt insulīna devu, samazinājās ķermeņa svars, kā arī tika uzrādīti atšķirīgi rezultāti glikozes līmenī un hemoglobīnā, uzlabojās miegs un palielinājās vispārējā labklājība.

Pētījumā tika arī ziņots, ka labi rezultāti sasniegti arī pacientiem, kuri nespēj veikt fiziskus vingrojumus uz zemes. Šiem pacientiem īpaši uzlabojumi bija novērojami asisns plūsmas uzlabošanā skeleta muskuļiem. Tomēr, atgādinam, ja jums ir minētie veselības problēmu simptomi un medicīniskas problēmas, pirms uzsākat jebkuru hidroterapijas programmu, konsultējieties ar savu ārstu.

Video galerija