Alternatīvās terapijas

ALTERNATĪVĀS TERAPIJAS

Atjaunojieties ar dziedināšanās priekšrocībām savā mājas spa terapijā.

Ūdens terapija ietver silto ūdeni ar dziļu masāžu, kas gadsimtiem ilgi dziedējusi cilvēkus. Mūsdienās šīs tradīcijas vēl jo projām veic Sundance karstās vannas, lai jaunā līmenī, iekļaujot krāsu, gaismu, smaržu, mūziku un specializētas hidromasāžas metodes savā hidroterapijas sesijā.

Sundance karstās masāžas vannas sniedz priekšrocības refleksoloģijā, krāsu terapijā un vatsu.

  • Pēdu sprauslas, daudzos no mūsu modeļiem ir ideālas pēdu masāžai, ietverot refleksoloģiju.
  • Daudzkrāsains SunGlow apgaismojums 880 sērijas spa, tā pat kā krāsainas gaismas 780 un 680 sērijas spa vannās, piedāvā plašu spektru garastāvokli uzlabojošus toņus.
  • Vatsu dziedināšanas māksla var tikt pielietota mūsu lielajās karstajās vannās.

Izlasiet arī tālāk par Sundance karsto vannu terapijas iespējām, kas var uzlabot sajūtas, komfortu un labklājību, kā daļu no jūsu ikdienas rutīnas.

Kādēļ izmantot dažādas terapeitiskas pieejas?
Sundance dod mums iespēju izvēlēties sprauslu un sēdvietu iestatījumu jebkurā no spa: dažādu hidroterapiju izmēģināšana var palīdzēt jums atklāt jaunus veidus, kā iegūt maksimālo, ko jums var sniegt spa terapija. Uzziniet par dažādām mērķa specifiskām grupām, vai locītavām, pārbaudiet, kuru sprauslu kombinācijas sniedz vislielāko relaksāciju, vai vienkārši izbaudiet jaunu pieredzi, katru dienu.

Nomierinošas skaņas lieliski iet roku rokā un viena otru papildina ar hidroterapiju un mūzikas dziedinošo spēku.
Jums ir iespēja iebūvēt stereo sistēmu Jūsu Sundance, ieskaitot Ipod dokstaciju, atsevišķiem modeļiem.

Refleksoloģija

Hidromasāža ir vērsta uz spiediena punktiem pedās, kas var stimulēt pozitīvu enerģijas kanālu citās ķermeņa daļās.

Ļaujiet brīvi plūst jūsu enerģijas plūsmai, pateicoties Sundance refleksoloģijas sprauslu darbībai.

Refleksoterapija ietver dziļa spiediena pielietošanu uz šiem refleksa punktiem, lai likvidētu enerģijas aizsprostojumus un atbrīvotu ceļus. Viens no refleksoterapijas pamatprincipiem ir enerģijas balanss organismā.

Izņemot komfortablu atslābinājumu šajās vietās rodas arī priekšrocības roku un pēdu masāžai. Mēs zinām, ka 4000 līdz 5000 gadus iepriekš Ķīnā, Indijā un Ēģiptē tika atrasti specifiski punkti uz pēdām un rokām, lai ietekmētu ārstēšanu citās ķermeņa daļās. Šī ārstēšana tika pamatota ar cilvēka ķermenī esošajiem enerģijas kanāliem (qi vai čī ķīniešu un japāņu medicīnā, prana indiešu medicīnā), kuros enerģija plūst caur īpašiem ķermeņa meridiāniem vai zonām. 1800. gadu sākumā Dr. Viljams Ficdžeralds identificēja katra kanāla “refleksa punktus” un tiem atbilstošos muskuļus, orgānus un funkcijas, kā arī izveidoja detalizētas roku un pēdu kartes.

Ūdens terapija nodrošina refleksoloterapijas seansa labāku efektivitāti. Siltais ūdens veicina atslābināšanos, caur viegla spiediena iedarbību, kas piemērota ķermeņa refleksu punktu masāžai. Turklāt, Sundance sprauslas var izmantot specifiskiem mērķa spiediena punktiem, lai veiktu dziļu muskuļu masāžu. Dažos modeļos jaudīgas pēdu atslābināšanas sprauslas viegli masē visas vietas pēdās, kurās atrodas vairāk nekā 7000 refleksoterapijas iedarbības zonu. Mini Intelli-Jets™ nodrošina Jums precīzi noregulētu sprauslas strūklas virzienu un apjomu precīzai roku un pēdu masāžai.

Krāsu terapija (hromoterapija)

Krāsu efekti, kas saistīti ar konkrētu krāsu, uzlabo ķermeni un garu.

Sundance apgaismojums – ceļš uz labākām sajūtām.

Gaismu un krāsu terapijai ir milzīga ietekme uz mūsu garastāvokli un mieru. Tā pat kā uz mums visiem iedarbojas saules gaismas iedarbība, mēs izmantojam specifiskas īpašības no atssevišķām krāsām krāsu spektrā. Katrai krāsai ir savs viļņa garums un enerģijas vibrācijas.

Variējot daudzkrāsainu spa apgaismojumu dažādiem spa modeļiem, jūs varat radīt nomiernošu vidi, kā ceļu uz atjaunošanos. Akrila virsmas un apdares krāsas arī spēlē nopietnu lomu,lai nostiprinātu atmosfēu jūsu piemājas pagalmā. Apsveriet arī dažādu krāsu augu un ziedu stādīšanu, vai ietveriet savu spa, starp kokiem, to paēnā. Jums ir plašas iespējas jūsu spa noskaņojuma radīšanā

Hromoterapija: Krāsas, lai veicinātu labsajūtu:

SARKANA: Izraisa aizraušanos un vēlmi pēc pārmaiņām; palielina pašcieņu.
DZELTENA: Stimulē intelektu un iedveš optimismu.
BALTA: Vienkāršo un papildina attiecīgā brīža skaidrību; atgrūž drūmas sajūtas.
ZAĻA: Izveido apmierinātības sajūtu pašreizējā dzīves brīdī; palīdz atbrīvoties no bezmiega.
ZILA: Dāvā miera sajūtu, mieru un apmierinājumu, veicina dziedēšanas procesus.
TIRKĪZS: Veicina līdzsvaru, loģiku un emocijas; balansē emocijas.
VIOLETA: Veicina intimitātes un iedvesmas sajūtas; remdē nemieru.
PURPURA: Uzmundrina kreativitāti un izpratni par mākslām; atslābina un nomierina.

Vatsu

Tā ir vārdu ‘ūdens’ water  un ‘šiatcu’ Shiatsu apvienojums, kas izmanto, maigas akupresūras kustības, lai veicinātu relaksāciju un enerģijas plūsmu.

Vatsu, līdzīgi refleksoloģijai, izmanto antīkos principus, kas tika izmantoti, lai bloķētu enerģijas brīvo plūsmu cauri ķermenim. Vatsu apvieno ūdens un „Shiatsu” masāžu, japāņu “pirkstu uzspiediena” masāžas formu, ko pielieto čī meridiāniem. 1980. gadā to izstrādāja Harolds Duls, kurš devās uz Japānu, lai pētītu Czen čiatsu, masāžas formu, kas izmanto stiepšanās un pieskaršanās punktus, lai atbrīvotu saspringuma punktus. Atgriežoties Amerikā Duls sekmēja šiatsu kustību un pielietoja izstiepšanās priekšrocības siltā ūdenī.

Iņ un Jaņ apraksta enerģiju, kas plūst cauri cilvēka ķermenim. Ķīnā šī enerģija ir pazīstama kā qī vai čī. Iņ un Jaņ nelīdzsvarotība, kā tiek uzskatīts, izraisa stresu.

Spa siltums (35°-36°C) ir perfekta vide Vatsu ūdens ķermeņa apstrādes seansam. Peldot ūdenī un Vatsu profesionāļa vadīts, masētais cilvēks nonāk pilnīgi atslābinātā stāvoklī, kur viegls pastiepums tiek piemērots specifiskos punktos. Tā ir vairāk kā masāža, jo Vatsu ietver brīvi plūstošu kustību sēriju, kas paaugstina elastību un nostiprina muskuļus.

Vatsu apvieno ūdens un šiatcu masāžu, japāņu “pirkstu spiediena” masāžas formu, ko izmanto ķermeņa čī meridiāniem.

Refleksoterapijas un Vatsu dziedināšanas tehniskie paņēmieni arvien plašāk tiek ieviesti fizioterapeitu praksē. Karstās vannas lietotāji var viegli pielāgot abu terapijas veidu tehniskos paņēmienus, lai uzlabotu labsajūtu, veselību un relaksāciju.

 

Video galerija