Hidroterapija

Hidromasāža: pozitīvs rezultāts ķermenim un prātam.

Ar Sundance spa hidroterapijas terapiju, spa brīvdienas var sāktiezs arī Jūsu mājās. Pieredze siltuma, peldes un masāžas apvinojumā, ietver Sundance Hidroterapiju. Sprauslas sniedz masāžu muskuļiem, locītavām, jutīgiem spiediena punktiem, kā arī siltais ūdens paātrina asins plūsmu kapilārajos asinsvados un stimulē endorfīnus, nodrošinot komforta sajūtu. Pateicoties ūdens peldei, kas samazina ķermeņa svaru par 90 proecentiem, praktiski nav spiediens uz locītavām un muskuļiem.

Sundance hidroterapeitiskais siltuma, peldes un sprauslu masāžas sapvienojums var atvieglot artrīta radītos simptomus un atjaunot bojātos audus. Regulāra hidroterapija var būt efektīvs veids kā atvieglot stresa rdītos simptomus.

Trīs Sundance hidromasāžas elementi

Jūs varat lieliski apvienot atpūtu pēc darba kopā ar ģimeni, lai atgūtos no muskuļu traumām, vai vienkārši relaksētos no ikdienas stresa, spa hidroterapija paredzēta gan atpūtai, gan ar ārstniecsku iedarbību, lai uzturētu sevi formā un atjaunotos.

  • Siltums: uzlabo asinsriti un atjauno bojātos audus.
  • Pelde: samazina spiediena radīto ietekmi uz locītavām un mugurkaulu.
  • Masāža: samazina muskuļu spriedzi un stresu.

Hidroterapijas dziedēšanas priekšrocības.

Hidroterapijas dziedēšanas priekšrocības ir zināmas visā pasaulē jau no lielajām kultūrām, kuras datētas tūkstošiem gadu atpakaļ. Senie ēģiptieši peldējušies apsildāmos ūdeņos, dziedinoties ar ziediem un augiem, savukārt grieķi uzskatīja, ka ūdens terapija ir būtiski optimāla veselībai. Indijā hidroterapija bija būtiska sastāvdaļa labklājībai, kas ietver elpošanas sistēmas uzlabošanu ar tvaika ieelpošanu. Romieši bija slaveni ar karstajām pavasara vannām un izveidoja arhitektoniski lieliskus dziedināšanas centrus, kuri celti ap ūdens izmantošanas vietām, labsajūtas saņemšanai.

Līdzīgi mūsdienu spa, romiešu pirtīs tika iekļauti apsildāmie baseini, ko izmanto kopā ar tvaika terapiju. Japānā un Vācijā vēsturiski ir izmantoti dabas karstie avoti hidroterapijai, lai ārstētu slimības, uzlabotu izskatu un sekmēti veselīgu novecošanu. Mūsdienu modernās formas karsto vannu hidroterapija ir atzīta par efektīvu ārstējot muskuļu sāpes un stīvumu, iekaisuma slimības un ikdienas stresa simptomus. Īpaši efektīva ir spa hidroterapijas dziedināšana, kura apvieno siltu ūdeni, ūdens masāžu, kakla un locītavu spiediena samazināšanu, samazinot ķermeņa svaru, izmantojot peldi.

Šodien Sundance turpina šīs gadsimtiem vecās tradīcijas, veicinot atjaunošanās īpašības ūdenim. Sundance spa hidroterpija izmanto masāžau, siltumu un peldi, lai paātrinātu jūsu ķermeņa dabisko dziedināšanas procesu un veicinātu fizisko un garīgo labklājību.

 

Video galerija