Energoefektivitāte

Karsto vannu energoefektivitāte: Saglabā siltumu un tīru ūdeni

Sundance ražo augstas veiktspējas, energo efektīvas karstās vannas, kuras izstrādātas, lai darbotos efektīvi gadiem ilgi. Esam iebūvējuši sistēmas un komponentus, kuri uztur siltumenerģiju. Tā pat tās nodrošina tīru ūdeni ilgākā laika posmā. Daži karsto vannu ražotāji veic izolāciju pamatnē, citi apdares iekšpusē, šīs karstās vannas šī iemesla dēļ ir daļēji izolētās. Sundance Spa ir pilnīga putu izolācija (apvalks, grīda un apdare), padarot tās par visenergoefektīvākajām karsto vannu tirgū.

Energoefektīva spa sākas ar siltuma saglabāšanu ar mūsu patentēto Rigid Bond virsmas ražošanu. Tā ir papildināta ar poliuretāna putu izolāciju, kura ieskauj korpusu un aizpilda to, palielinot siltuma saglabāšanas īpašības.

Titāna spoles sildītājs 880 sērijas spa nodrošina 100% siltumu tieši ūdenī. Sildītājs pats par sevi ir tik izturīgs, ka tam ir beznosacījuma 5 gadu garantija.

Sundance atšķirības nozīmē, ka jūs būsiet apmierināti ar savu spa jebkurā veidā. Mēs rūpējamies, par to, lai jums būtu atvieglotāka dzīve un energoefektīvāka spa. Mēs turpinām veikt sasniegumus dizaina un tehnoloģiju jomā.

 


Enerģijas taupīšanas iezīmes

SunStrong Cover

Premium design featuring authentic Sunbrella™ material that lasts twice as long as traditional vinyl. Inner core features 2lb. foam density and heat seal gasket to provide energy saving by minimizing heat and moisture loss. Available for the following models: Optima, Cameo, Hamilton, Chelsee, Hartford, Victoria and Constance.

EcoWrap® for the 880 & 780 Series Spas

This factory installed option is ideal for cold weather climates. The insulation blanket achieves up to 25% energy usage reduction, protects from moisture and mold, and reduces operating noise.


Titanium Coil sildītājs

Atsevišķiem modeļiem, sildītāja funkcijas veic titāna spole, kura tieši silda ūdeni, ievērojami palielinot siltuma efektivitāti un izmaksu ietaupījumu. Tas 100% no saražotā siltuma nodod tieši uz vannas ūdeni. Titāna spole pasargā sildītāju no korozijas un tai ir 5 gadu beznosacījuma garantija.

Ūdens sprauslas

Efektīva santehnika, kvalitatīvas sprauslas un optimāla plūsmas kontrole ir svarīgāka par zirgspēkiem. Zemāku zirgspēku sūknis efektīvā spa radīs tik pat lielu sprauslu jaudu kā lielāku zirgspēku sūknis maz efektīvā spa. Daudzi citi ražotāji izmanto lielas jaudas zirgspēku sūkņus. Sundance ir izveidojis efektīvu izmaksu sistēmu, izmantojot efektīvus sūkņus, lai nodrošinātu perfektu hidroterapijas pieredzi.

i-Touch Controls

Programmējama, lai iegūtu maksimālo energoefektivitāti, viegli lietojams i-Touch vadības panelis 880 sērijas un 780 sērijas spa, ļauj precīzi ieplānot filtrēšanas ciklu, temperatūras kontroli, līdz pat 0,5 grādu precizitātei un integrētu Aqua-Terrace un Foot-well apgaismojuma kontroli. Energoefektīvi mikroprocesori nepārtraukti pārbauda spa funkcijas. Iespēja iestatīt personalizētās funkcijas. 880 sērijas modeļiem, vadības sistēma ļauj kontrolēt saglabātos iestatījumus, arī tad, ja bijis elektroenerģijas piegādes pārrāvums.

Izolācijas pārvalks

Vinila spa pārvalku iezīmes ir augsts blīvums un putu izolācija, maksimāla siltuma saglabāšanai. Pārvalks perfekti nofiksējas, tas ne tikai perfekti notur siltumu jūsu spa, bet arī pasargā ūdeni no netīrumu iekļūšanas, saglabājot to ilgāk tīru.

Rigid Bond™ konstrukcija un pilnīga putu izolācija vēl energo efektīvākām karstajām spa vannām

3 slāņu RigidBond konstrukcija ir ļoti izturīga un siltumu saglabājoša. Pilnīga putu izolācija ar diviem dažādiem putu veidiem, pilnībā aizpilda korpusu. Stingrā virsmas apdare un putu izolācija taupa siltuma enerģiju un samazina sildīšanas izmaksas, saglabājot ilgāk, nepieciešamo ūdens temperatūru.

Pilnīga putu izolācija

Ar blīvām, termo izolējošām putām tiek piepildīts baseina korpuss, lai nodrošinātu maksimālu siltumizolāciju. Putas viscaur saglabā siltumu un nostiprina baseina cauruļvadu sistēmu. Augsta blīvuma, siltuma izolējošas putas pilnībā aptver Spa korpusu izņemot iekārtu nodalījumu.

LED Lighting

Consumes up to 7.5% of the energy used by an equivalent incandescent lighting system. Put another way, if you ran your LED lighting system everyday for three hours, you would only spend approximately 50 cents per year, based on electricity at 10 cents per kwh.

A Quality Hydrotherapy Experience With
Unmatched Overall Efficiency*

Compare the following models' energy costs based 60° abmient temperature and 101° water temperature.

MODEL ESTIMATED MONTHLY
COST*
ESTIMATED MONTHLY
COST WITH ECOWRAP™
Constance™ $9.86 NA
Victoria™ $13.61 NA
Aspen™ $20.74 NA
Maxxus™ $23.26 $14.89
Optima™ $20.02 $12.54
Cameo™ $18.14 $15.32
Majesta™ $16.34 $12.38
Altamar™ $18.22 $11.74
Marin™ $16.06 $11.16
Capri™ $14.47 $10.66
Chelsee™ $14.33 $11.94
Hamilton™ $16.92 $11.88
Certa™ $13.46 $10.80
Camden™ $12.24 $8.71
Dover™ $11.81 $9.00
Hartford™ $17.35 NA
Hawthorne™ $18.36 NA
Denali™ $11.59 NA
Tacoma™ $9.58 NA


*Tested in Sundance Spas' certified energy chamber, CEC certified and routinely calibrated by an independent third party. Software continuously monitors power consumption. Spa is in standby operation mode with cover closed, 60° ambient outdoor temperature and 101° water temperature. Spas are not intended nor designed to be used in a commercial or public application. The spa buyer shall determine whether there are any code restrictions on the use or installation of spas since local code requirements vary from one locality to another.

Video galerija