Plānošana

Plānojumam izvietojot karsto vannu ir liela nozīme

Jūsu mājas un/vai pagalma rūpīga plānošana ir ļoti svarīga Spa iegādāšanās procesa sastāvdaļa. Izvēloties pareizo vietu, Jūs varat izskatīt jautājumus attiecībā uz noslēgtību vai pieejamību. Pajautājiet sev, “Vai Spa šeit izskatās labi? Vai tai ir ērti piekļūt? Kur man jābūt noslēgtības “aizsegam” (aizsegšana ir metode, kas pasargās Jūs no svešu cilvēku acīm)?

Pieeja pie spa

Ļaujiet, lai starp māju un spa, pagalā aug zāle, vai, ja esat paredzējis kādu celiņu, iespējams, lieliski iederēsies akmens plāksnes u.tml.

Izvietojiet dārza apgaismojumu

kas virzīs jūs ceļā uz spa arī tad, kad ārā būs satumsis. Arī Sundance karstajām masāžas vannām ir Krāsains LED apgaismojums, kurš sniegs papildus noskaņu, kuru papildinās ūdens kaskāde un ārējais spa apgaismojums, izvēles modeļiem.

 

5 atslēgas punkti, plānojot karstās vannas uzstādīšanu.

1Apsveriet visas ģimenes vēlmes un vajadzības. Jums patīk izklaidēties? Patīk ģimenes atpūca ar pikniku dārzā? Vai labāk miers un meditācija? Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs noteikt, kurā vietā vēlaties, lai atrastos jūsu karstā masāžas vanna, kā arī kurš no Sundance modeļiem ir labākais priekš jums.

2Vai jūsu spa būs ērti sasniedzams no jūsu mājas? Jo tuvāk tā atradīsies, jo biežāk vēlēsities to izbaudīt. Apsveriet arī mājas terases izveidošanu un izmantošanu, vai arī tikai spa izvietošanu zem klajas debess.

3Noteikti vajadzētu padomāt arī par jūsu privāto dzīvi, lemjot par to, kur novietot jūsu spa. Pārliecinieties par dažādiem skatiem no jūsupagalma. Dažādi dekoratīvie augi var veidot nodalījumus pret jūsu spa. Varat arī izvēlēties Sundance Spas’ SunStrong paneļus, kas aizsegs jūsu privātumu un uzlabos mājīgu atmosfēru atrodoties jūsu spa.

4Nosakiet saulainās un ēnainās vietas jūsu pagalmā, kā arī apsveriet valdošo vēju virzienu. Atrodiet piemērotāko vietu, kur varēsiet ērti izmantot spa visa gada garumā.

5Apdomājiet arī kāds skats paversies no uzstādītā spa? Tā būs pievilcīga ainava ar saulrietu? Vai arī nepieciešams, lai varētu labāk pārredzēt pagalmu un uzraudzīt ko dara bērni? Apsveriet redzes lauku no iespējamās spa novietošanas vietas.

Drenāža

Drenāžas projektēšana arī ir ļoti svarīga plānošanas sastāvdaļa. Kur lietus laikā plūdīs ūdens? Ūdenim jāplūst prom no mājas vai jebkuras citas konstrukcijas, tas nedrīkst sakrāties peļķēs. Vai būs nepieciešami īpaši zemes darbi un jaunas drenāžas izveidošana, lai nodrošinātu ūdens novadīšanu no Spa? Ja Jums jau ir strādājoša drenāžas sistēma, pārliecinieties, vai tai var pievienot Jūsu baseinu.

Vai jums būs nepieciešama papildu šķirošana vai notekas, lai ūdens nenokļūtu vietā, kur tiks uzstādīts jūsu spa? Ja jums ir esoša kanalizācijas sistēma, pārliecinieties, vai jūsu spa kanalizācija ir savienota ar esošo sistēmu.

Elektroenerģija karstajai vannai

Vai tuvumā plānotajai Spa atrašanās vietai ir elektrosadale, no kuras varētu nodrošināt Jūsu Spa ar enerģiju? Lai nodrošinātu enerģiju Jūsu SPA sūkņu motorus un filtrēšanas sistēmu būs nepieciešams atbilstošs enerģijas avots.

Ja elektroenerģija tiek pievadīta no mājas galvenās sadales, tad jābūt iespējai baseina pieslēgumu nodrošināt ar noplūdes automātisko drošinātāju kā arī paredzēt pieslēgumu citiem elektriskajiem patērētājiem, piemēram, apgaismojumam. Jūs varētu izdarīt tā, ka elektriķis uzstāda papildus kontaktligzdu un nodrošina to ar nepieciešamajiem papildus regulatoriem. Pārliecinieties, ka Jūsu elektriķis ir iepazinies ar Spa īpašnieka rokasgrāmatu pirms ķeras pie darba.

Iebūvējamais modelis

Ja Jūs plānojat uzstādīt Spa korpusu un vadības iekārtu komplektu atsevišķi vienu no otra, tad Jums jāparedz vieta iekārtu (sūkņi un sildītājs) novietošanai. Tām ir jābūt ārpus tiešā redzesloka kā arī jāparedz adekvāta vieta tehniskās apkalpošanas vajadzībām.

Piegādes diena ir aizraujoša

Lai plānotu karstā baļļa uzstādīšanu, sazinieties ar mums. Mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai padarītu jūsu karsto vannu spa uzstādīšanu ātru, vieglu un bez problēmām.


BUJ

Mūsu bieži uzdotie jautājumi par “informētu pircēju” paredz daudzus jūsu jautājumus par kūrortiem. Atbildes palīdzēs novērtēt spa iespējas un noteikt, kuras no tām nodrošina vislabāko cenu.

BUJ

Video galerija