Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi.

Ja Jums jau pieder Sundance Spa vai arī Jūs apsverat iespēju iegādāties jaunu modeli, Jums var būt jautājumi par Sundance Spas, vai karstajām vannām kopumā.

 • Kas man būtu jāapsver pirms spa iegādes?
  Jūs varat apsvērt ‘ūdens pārbaudi’ pirms spa pirkšanas. Tas nozīmē, ka ja ir iespēja, iesēdieties spa vannā, kura piepildīta ar ūdeni. Jums vajadzētu pārliecināties par to, vai sēdvieta nodrošina ērtu un komfortablu sēdēšanu. Jūsu sēdvietā jums vajadzētu sēdēt stabili, neslīdot ārā no tās, kā tas notiek parastajā vannā. Sēžot jebkurā sēdvietā, ūdenim jābūt līdz plecu līmenim. Ja tā nav, jūs nesaņemsiet pilnvērtīgu ūdensterapijas līmeni. Uzturieties spa vannā, kurā darbojas ūdens sprauslu strūklas vismaz 15 minūtes. Tas ir pietiekams laiks, lai pārliecinātos, vai sēdvietas un sprauslu režīmi ir jums piemēroti un ērti.
 • Cik daudz man vajadzētu tērēt?
  Kvalitāte ir pieejama plašā cenu diapazonā. Tā pat kā automašīnām, spa cenas atspoguļo līdzekļus, materiālus un izpildījumu savā cenā. Nav svarīgi kādu zīmolu Jūs izvēlaties, mēs vēlamies, lai jūs būtu informēts patērētājs un atrastu sev piemērotāko spa jūsu vajadzībām.
 • Kā ir ar garantiju?
  Ir daži vienkārši nosacījumi, kas jāpatur prātā: Produkta garantija nosaka veiktspējas un uzticamības vienošanos starp jums un ražotāju. Pārliecinieties, ka esat izlasījis ražotāja garantiju pirms spa iegādes un salīdziniet pārklājumu ar citām spa virsmām, kur apsverat to iegādi.
 • Tās ir uzstādāmas telpās, vai ārpus telpām?
  Spa var uzstādīt ārā, pārsvarā to dara 90% gadījumos, tostarp aukstā klimatā dzīvojošie. Kā arī varat to darīt telpās. Divi būtiskākie iemesli, kas jāapsver, lai spa uzstādītu telpās ir vai to būs iespējams ienest pa durvīm un, vai seguma izturība būs atbilstoša spa svaram. Tipiska spa 3 personām piepildīta ar ūdeni sver aptuveni 1,150 kg.
 • Vai man pašam nepieciešams instalēt santehniku?
  Nē. Visām virszemes pārnēsāmajām spa vannām, ūdeni iespējams uzpildīt, izmantojot dārza šļūteni.
 • Kā man būs nepieciešams tīrīt ūdeni?
  Pareiza ūdens saglabāšana ir ļoti būtiska, lai jūs varētu pilnvērtīgi izbaudīt savu spa. Kaut arī daži pārdevēji var mēģināt jūs pārliecināt, ka viņi jums var pārdot spa, kurā nav ķimikāliju, profesionālie spa tirgotāj visbiežāk, tomēr iesaka izmantot dažādas ozona attīrīšanas sistēmas, kuras ir īpaši izstrādātas sadarbībā ar sapa ražotājiem. Tehniskās apkopes ir pavisam vienkārši veikt pašam, kā arī zinoši tirgotāji sniegs jums instrukcijas un sākuma komplektu ar visu nepieciešamo, kā to paveikt.
 • Cik bieži man jātīra spa?
  Vairums ražotāji iesaka drenāžu un tīrīšanu jūsu spa ne biežāk kā 3 vai 4 reizes gadā, atkarībā no tā cik bieži jūs to izmantojat un cik labi tīru jūs uzturat tajā ūdeni. Vairumā gadījumu šī vienkāršā procedūra prasa tikai stundu, lai to paveiktu.
 • Kā tiek kontrolēta temperatūra?
  Lielākajai daļai spa ir salīdzinoši sarežģīta termostata ciparu kontrole. Šīs uzticamās mūsdienu sistēmas spēj saglabāt vienmērīgu temperatūru jūsu spa, neatkarīgi no izvēlētās temperatūras. Vienlaicīgi esot tam kā komfortam, ir svaīgi saglabāt arī drošību. Jums vajadzētu pievērst īpašu uzmanību kontroles sistēmai, ja jums ir mazi bērni, kuri izmanto spa. Šādā gadījuma ir ieteicams bloķēt spa vadības sistēmu. Labs rādītājs kontroles sistēmām ir ražotāju garantiju salīdzināšana.
 • Cik daudz sprauslas ir regulējamas?
  Patiesi izdevīga hidroterapija ir tieši saistīta ar sprauslu izvietošanu un zināmā mērā tas, vai katru sprauslu var pielāgot kā tas nepieciešams. Tie ir standarti pēc kuriem tiek vērtēta fizikālā terapija un sporta hidroterapija. Kopumā neskaidrības patērētājiem rodas, ja ražotājs izvieto savā spa neskaitāmas lētas sprauslas, kuras nav regulējamas un ir stacionāras. Tādā gadījumā nav nekādas starpības cik sprauslu ir, ja tās nav pienācīgi pievienoas ūdensvadam, lai nodrošinātu pareizu ūdens līdzsvaru, gaisu un spiedienu.
 • Ko nozīmē sūkņu zirgspēku reitings?
  Ir divu veidu zirgspēka reitingu sūkņi. ‘Nepārtrauktās darbības’ zirgspēku sūknis un ‘paužu’ zirgspēku sūknis. Nepārtrauktas darbības sūknis spēj ražot, kamēr spa ir darbībā. Paužu sūknis ir zirgspēku summa , kuru motors saražo pirms Nepārtrauktas darbības sūkņa darbošanās sākuma.
 • Vai spa putu izolācija ir pilnīga?
  Visi lielākie ražotāji ir vienisprātis, ka spa apdare, kas izolēta ar poliuretāna putām, ievērojami samazina siltuma zudumu, tādējādi samazinot apsildes izmaksas. Kaut arī šis process palielina ražošanas izmaksas, pētījumi rāda, ka pilnīga putu izolācijanodošina ievērojamu ietaupīšanu tās īpašniekam darbības laikā. Daži ražotāji mēdz atteikties no pilnīgas putu izolācijas, mēģinot padarīt sava produkta izmaksas zemākas.
 • Kas ir hidroterapija?
  Hidroterapija ir karstuma, masāžas un peldspējas kombinācija. Siltais ūdens paplašina asinsvadus un palielina asinsriti kala un bojāto audu rajonā, ļaujot skābeklim un parības vielām palīdzētnogurušajiem muskuļiem atgūties ātrāk. Masāža ko sniedz spa sprauslu sistēma, atslabina saspringtos muskuļus un mazina spiedienu uz apkārtējiem nerviem. Masāža arī uzlabo asinsriti un āātrina organisma dabisko diedināšanas procesu. Peldspēja samazina ķermeņa svaru par 90%. Tā atbrīvo spiedienu saspringtajos muskuļos un locītavās. Hidroterapija tiek plaši atzīta kā efektīva metode, lai mazinātu spriedzi, kas biežisaistīta ar stresu.
 • Kā sprauslas un sprauslu sistēmas ļauj man pielāgot manu hidroterapijas pieredzi?
  Daudzas no sprauslām ir regulejamas, lai sniegtu jums pārsteidzoši plašākas iespējas. Fludix sprauslas daudziem Sundance spas modeļiem ir koriģējamas no svārstīgā mērķa, pagriežot pulksteņrādītāja virzienā, pretēji pulksteņrādītāja virzienam un stacionāri. Jūs varat kontrolēt plūsmu, apjomu un citas sprauslu kustības. Turklāt, kontrolējot gaisa plūsmas daudzumu, sajaucoties ar ūdeni un gaisa kontroles sprauslām, tās maina masāžas dinamiku.
 • Vai tas, ka man būs vairāk filtru, nozīmē, ka tie saglabās labāku ūdens kvalitāti?
  Sundance Micro Clean ūdens attīrīšanas sistēma, kura ir pieejama 880 un 780 sērijas vannām, rada ūdens tīrības līmeni, kāds nav sastopams jebkurā citā spa. Pie tam, to ir viegli uzturēt! Iekļaujot tīrīšanā jauno mikro-filtrācijas vienreizējo filtru, mūsu sistēma rada tīru, skaidru un dzidru ūdeni, kā jebkad agrāk. Sundance Micro Clean Plus filtrs 880 sērijas likvidē gan lielākas, gan mazākas daļiņas, kā arī tiek likvidēti eļļas plankumi no ūdens. Tādēļ, vairāk filtru jums nav nepieciešami, lai sasniegtu maksimālu ūdens filtrāciju, kāda pieejama tikai sundance Spas.
 • Vai lielāks sūknis man sniegs labāku masāžu?
  Daudzi ražotāji runā par to sūkņu zirgspēkiem. Jaudu iespējams noteikt izmantojot ‘rūpnīcu pakalpojumus’ vai ‘patieso reitingu’ sistēmu. Sākumā raksturo sūkņa vilkmi, bet pēc tam, nepārtraukti tam darbojoties, tā jauda samazinās . Kad spa ražotājs apgalvo, ka tam ir 6 zirgspēku sūknis, tie raksturo sākotnējo ‘sūkņa vilkmi’, nevis zirgspēku jaudu to nepārtrauktas darbības rezultātā.
  Efektīva santehnika, labākas sprauslas un plūsmu kontrole ir daudz svarīgāka par zirgspēkiem. Zemāku zirgspēku sūknis ar daudz efektīvākāmsprauslām radīs tik pat lielu sprauslu plūsmas spēku, kā lielāku zirgspēku sūknis. Atcerieties, ka jūs meklējat ērtu, bet ar spēcīgu masāžu vannu, nevis ātrāku karstā ūdens plūsmas pieredzi!
 • Cik svarīgi ir iegādāties un uzstādīt ozona sistēmu jau gatavā spa?
  Ozons var samazināt nepieciešamību pēc ķimikāliju pielietošanas. Ar optimālu augstas klases SEE Ozone CD ozona ģeneratoru, iebūvējot Sundance karstajā vannā, ozons nepārtraukti sajauksies ar ūdeni.
 • Kādam nolūkam nepieciešams cirkulācijas sūknis?
  Mūsdienu jaukākā spa iezīme ir mazs cirkulācijas sūknis, kurš nepārtraukti filtrē ūdeni, lai saglabātudzidru un tīru ūdeni. Tas nodrošina arī nepieciešamo plūsmu, lai ļautu sildītājam patstāvīgi noturēt jūsu iestatīto ūdens temperatūru. Tie spa, kuriem nav cirkulācijas sūknis, jāpaļaujas uz maza ātruma lielāku zirgspēku sūkni, kurš ieslēdzas periodiski, lai sniegtu sildītājam nepiecieāmo ūdens plūsmu. Cirkulācijas sūknis ir efektīvākā metode, lai nodrošinātu plūsmas filtraciju un siltumu.
 • Cik ilgi pirms vēlos izmantot spa man ir nepieciešams to uzsildīt?
  Sundance kontroles sistēma uztur jūsu spa karstu un gatavu lietošanai jebkurā brīdī. Vai arī varat izmantot iestatījumus, kuri ļauj ievadīt sistēmā informāciju, kad vislabprātāk vēlaties izmantot savu spa un ūdens būs karsts un gatavs jūsu izvēlētajā laikā.
 • Saprotu, ka sildītājs ir pati neaizsargātākā sastāvdaļa katrā spa. Cik jūsējā ir atšķirīga?
  Sundance sildītājam ir titāna spole, kura tieši uzsilda ūdeni, palielinot efektivitāti un samazinot izmaksas. Titānam neveidojas korozija un tasnovērš nepilnības. Sentry Smart sildītājam ir 5 gadu beznosacījuma garantija.
 • Vai jebkurš Sundance spa darbojas ar 120V strāvas padevi?
  Lielākā daļa Sundance spas ir jābūt pievienotiem 120V strāvas padevei, bet daži piedāvā iespēju darboties vai nu 120V vai 240V padevē. Lai gan 120V savienojumā spa var būt mazāk ietverts, jo lielākā daļa klientu dod priekšroku 240V spa, kuri ietver ātrāku uzsildīšanas laiku un labāku temperatūras uzturēšanas, to izmantojot augstā laikā. Tas ir tādēļ, ka sildītāja jauda 240V ir četras reizes labāka nekā 120V spa.
 • Ko es varu darīt, lai nodrošinātu ģimenes drošību?
  1. Pārliecinieties, ka jūsu spa ir atdzinusi neatkarīga pārbaudes iestāde, piemēram, ETL.
  2. Izmantojiet kvalificētu elektriķi, lai savienotu elektroenerģijas pakalpojumus ar spa.
  3. Pārliecinieties, ka pārsegam darbojas bloķēšanas sistēma, lai novērstu neatļautu lietošanu. Tā pat daudziem spa ir arī bloķēšanas sistēma vadības panelim.
  4. Uzglabājiet elektriskās ierīces drošā attālumā no spa.
  5. Vienmēr ņemiet vērā brīdinājumus par spa lietošanu maziem bērniem, grūtniecēm, vai cilvēkiem ar konkrētām veselības problēmām, vai tādiem, kas ir alkohola vai narkotisko vielu reibumā.

Video galerija