Spa filtri

Spa filtri ir pirmā aizsardzības līnija pret nevēlamām daļiņām un netīrumiem Jūsu karstās vannas ūdenī. Spa filtrs var paildzinātu Jūsu Spa dzīves ilgumu strādājot kopā ar visu ūdens attīrīšanas sistēmu, lai saglabātu tīru un skaidru ūdeni. Viegkli tīrāms un viegli izmantojams, dažāda veida spa filtri tiek izmantoti dažādiem karsto vannu modeļiem.

MicroClean Plus™

MicroClean Plus spa filtrs ir no moderna, trīs-slāņu kroku materiāla, kurš ir lielisks kristāldzidra ūdens iegūšanai. Šī efektīvā spa filtrēšanas sistēma aiztur lielākas daļiņas augšējos filtra slāņos un mazākas daļiņas zemākajos slāņos. MicroClean Plus spa filtri absorbē eļļas un losjonus, atdalot tos no ūdens. Lietojiet kopā ar Sundance 880 ™ Sērijas spa karstajām vannām.

Vienība #6540-507

Microclean™ Ultra

Šis spa filtrs ir pirmais industrijā ar dubultfiltrāciju, vistīrākā ūdens iegūšanai. Ārējais filtrs aiztur lielākās daļiņas, iekšējie filtrs aiztur ļoti smalkas daļiņas.
Jūs varat izmazgāt pirmā līmeņa filtru, lai ietaupītu uz maināmajiem filtriem.

Vienība #6541-397

MicroClean™ I Filter (apakšdaļa)

MicroClean kasetne nodrošina maksimālu filtrēšanu, priekš kristāldzidra spa ūdens. Lietojiet kopā ar 780 Sundance sērijas spa.

Vienība #6540-501

MicroFiber Filter (augšdaļa)

Kasetne ar savērptām mikrošķiedrām nodrošina ļoti smalku spa ūdens filtrēšanu. Lietot kopā ar 780 ™ sērijas spa.

Vienība #6540-502

MicroFiber Spa Pre-Filter

Tas attīra jūsu ūdeni, pirms jūs piepildat savu karsto vannu. Šis vienreizlietojamasi filtrs samazina kopējās izšķīdušās cietvielas (TDS) no jūsu ūdens, kā arī paaugstina jūs spa ūdens kvalitāti. Sundance Pre-Filter ir 90 % efektīvs, tas noņem netīrumus, nogulsnes, rūsu un kalciju. Šis filtrs pagarina filtru kalpošanu un samazina cieto minerālu nogulsnes. MicroFiber “pre-filtrs” pagarina filtra mūžu un samazina cieto materiālu iegulas.

This disposable spa filter, or pre-filter, is designed to purify your water before you fill your spa. It reduces the total dissolved solids (TDS) from the water and increases water quality. Sundance Spas’ pre-filters are 90% efficient at removing dirt, sediment, rust, and calcium. The MicroFiber pre-filter extends filter life and reduces hard mineral deposits.

Lai izmantotu: Pirms sākat aizpildīt spa, pievienojiet filtru dārza šļūtenes galā.
Lietošana: Viens Pre-Filter filtrs ir derīgs 1200 galoniem vai 2-3 uzpildīšanām.

Vienība #6473-364

Video galerija