Select Series

Select

Series Spas

Energoefektivitāte un drosmīgs dizains

Sundance piedāvā visenergoefektīvāko Spa kategorijā, ar zemākām ekspluatācijas izmaksām nekā līdzīgiem modeļiem.* Šīs karstās vannas atšķiras ar uzlabotu hidroterapiju un modernu dizainu. Standartā iekļauts krēsls ar sensoru ārējam apgaismojumam, vadības panelis un komfortablu spilvenu. Sundance Spas energoefektīvās Select sērijas karstās vannas ir pārākas par citām dizaina un snieguma ziņā.Lasīt vairāk

Energoefektivitāte un drosmīgs dizains

Sundance piedāvā visenergoefektīvāko Spa kategorijā, ar zemākām ekspluatācijas izmaksām nekā līdzīgiem modeļiem.* Šīs karstās vannas atšķiras ar uzlabotu hidroterapiju un modernu dizainu. Standartā iekļauts krēsls ar sensoru ārējam apgaismojumam, vadības panelis un komfortablu spilvenu. Sundance Spas energoefektīvās Select sērijas karstās vannas ir pārākas par citām dizaina un snieguma ziņā.

Modernizētas iespējas:

  • VersaStep™ pakāpieni ar margu / dvieļu turētāju un uzglabāšanas nodalījumu.
  • Pēc izvēles SunStrong™ pārsegs, kurš veidots no augstākās kvalitātes Sunbrella® āra-mēbeļu auduma.
  • Marine-grade stereo

Sundance® Victoria™ debijas atpūtas sēdeklis ar SMT™  sprauslām priekš kājām, kuras masē grūti aizsniedzamas vietas. Gan Constance™, gan Victoria™ spa ir:

  • MicroClean™ attīrīšanas sistēma uztur ūdeni tīrāku.
  • Laika apstākļu un UV staru izturīgi materiāli palielina izturību.
  • Pievilcīga korpusa augšdaļa ar  akrila malām.
  • Rudens valriekstu grīdlīstes un Sea Mist akrila krāsu izvēles.
  • Daudz līmeņu, ērti, ar drošu iekāpšanu un izkāpšanu.

Uzziniet vairāk par enerģijas taupīšanas, kvalitatīvu dzīvesveidu veicinošām Select sērijas luksusa spa karstajām vannām.

* Pārbaudīts Sundance Spas sertificētā enerģijas kamerā, CEC sertificēts un regulāri kalibrē neatkarīga trešā persona. Programmatūra nepārtraukti uzrauga enerģijas patēriņu. Spa tiek turēts gaidīšanas režīmā, 60° F ārējā temperatūra un 101° F ūdens temperatūra.


VIDEO GALERIJA