Bazaar aksesuāri

Spa aprīkojums – Atrodiet tieši to, kas Jums ir nepieciešams, lai pabeigtu savu portatīvo piemājas karsto vannu ar Sundance aksesuāriem. Mūms ir plaša aksesuāru līnija ar Sundance dvieļiem, kā arī dažādi luksusa aksesuāri.

Heavy-Duty Sintētiskā taburete

Tā sēdvieta sniedz 13” x 13″ (33 cm x 33 cm) laukuu sēdēšanai. Lieliski vart lietot kopā ar bāra leti vai galdu, jeb izmantojot kā āra sēdvietu, piemēram, grilējot.

Vienība #6473-057 (G, M, K)

Kvadrātveida puķu pods

Savu stādījumu puķu podu jūs varat ideāli pieskaņot jūs spa ārējai apdarei. Tā ārpuses izmēri ir 17.5″ L x 17.5″ W x 19.5″ H (44.5 cm x 44.5 cm x 49.5 cm).

Vienība #6473-056 (R, G, M) Sintētiskais

Filter Flosser

Padariet savu dzīvi vieglāku, izmantojot vienu no uzticamākajiem un vieglāk lietojamiem filtru tīrītājiem. Filter Flosser palīdz attīrīt filtru, paildzinot tā darbības laiku un palīdz tam strādāt labāk.

Vienība #6473-149

Spa Vacuum

Katrs karstās vannas apmeklētājs no ārpuses ienes dažādus netīrumus, smiltis. Spa Vacuum parūpēsies par gružiem, kas krājas iekšs spa. Paredzēts, dažādu netīrumi tīrīšanai, gan mazām smilšu granulām, gan slapjām lapām. Jūs pamanīsiet, ka ar Spa Vacuum Jūsu spa paliks dzidri tīrs.

Vienība #6473-011

Drenāžas šļūtenes pagarinājums

Šļūtenes pagarinājums dod Jums papildus garumu, kad nepieciešams nosusināt karsto vannu. Bez problēmām un uztraukumiem vienkārši savienojiet pagarinājumu ar šļūteni, kas nāk kopā ar Jūsu spa un šļūtenes garums papielināsies divkārši līdz 20 “.  Platā 1 1/2″ šlūtene ļauj ātrāk plūst ūdenim pretēji standarta 3/4” dārza šļūtenei, ar kuru paietu stundas, kamēr Jūs izlaistu visu ūdeni. Ietaupiet laiku, ietaupiet neērtības, pasūtiet ātrās drenāžas pagarinājuma komplektu.

Vienība #6473-085

CLEARRAY™ 6 vienā ūdens testēšanas sloksnes

AquaCheck Clearray testa strēmeles tika izstrādātas priekš hlora noteikšanas līdz 0,5 pmm. Daudz mazāk nekā standarta sloksnes, kas mēra tikai līdz 1 ppm. Šis ir tieši tas, kas vajadzīgs Jūsu Clearray sistēmai. Labākais ir tas, ka ar sloksnēm var noteikt broma, brīvā hlora, pH, sārmainību un ūdens cietību.  Saglabājot Jūsu spa ūdeni līdzsvarā, Jūsu apkope rutīna kļūst vienkāršāka. Filtri mazāk aizdambēsies, ūdens kļūst tīrāks, līmeņi saglabāsies optimālai spa veiktspējai. Katrā pudelē 50 testa strēmeles.

Vienība #6473-093

Ūdens baktēriju testēšanas sloksnes

Vai kādreiz esat prātojuši par Jūsu ūdeni? Vai tas ir drošs? Ja tā, tad ūdens baktērijas testa strēmeles ir tieši tas, kas jums ir nepieciešams mieram, izmantojot karsto vannu. 17 minūšu laikā jūs uzzināsiet vai iekšs Jūsu spa dzīvo un vairojas baktērijas. Testa sloksnes ir vienkārši lietot, un viņas jums palīdzēs noteikt vai iekšs spa ir Pseudomonas, E. Coli un citas Coli-formas baktērijas.

Vienība #6473-092

Gumijas pīles

Tradicionālās dzeltenās gumijas pīle priekš Jūsu karstās vannas.

Vienība #6472-074: Dzeltenā gumijas pīle

SpaCaddy

Piestiprināms praktiski pie jebkuras karstās vannas, kalpos kā papildus paplāte Jūsu uzkodām un dvieļiem. Tās konstrukcija ļauj SpaCaddy pārvietot iekšs un ārpus spa. Izgatavots no pastiprinātas, laikapstākļu izturīgas plastmasas un nerūsējošā tērauda vertikālās statnes. Izmēri 27″ L x 19″ W (68.6 cm x 48.3 cm).

Vienība #6473-035

Karsto vannu dzērienu paplāte

Ideāli piemērots lietošanai spa ballīšu laikā. Paplātē esošie caurumi nodrošinās drošu vietu Jūsu dzērieniem.

Vienība #6472-540: 2000-2008 880 sērijas
Vienība #6472-637: 780 sērijas
Vienība #6472-682 – 2009 880 sērijas

Safe-T-Rail

Safe-T-Rail palīdzēs Jums iekāpt un izkāpt no spa ar tā neslīdošo melno rokturi. Tas tiek piestiprināts pie karstās vannas, krāsots ar melnu pulverkrāsu un ir izgatavots no nerūsējoša alumīnija.
48 “L x: 16” W (121.9 cm x 40,6 cm).

Vienība #6473-037: Safe-T-Rail
Vienība #6473-036: statīvs priekš Safe-T-Rail

SoftSeat mīkstie sēdekļi

Spilvenveidīgs SoftSeat sēdekļi ar piesūcekņiem dod papildus augstumu tiem, kuru augums ir zem 5’4″ (156.4 cm). Lietojiet lipīgos spilventiņus priekš “quarite” spa.

Vienība #6472-450: SoftSeat
Vienība #6455-003: spilventiņi priekš Quarite spas (komplektā 4)

Microclean™ Ultra

Šis spa filtrs ir pirmais industrijā ar dubultfiltrāciju, vistīrākā ūdens iegūšanai. Ārējais filtrs aiztur lielākās daļiņas, iekšējie filtrs aiztur ļoti smalkas daļiņas.
Jūs varat izmazgāt pirmā līmeņa filtru, lai ietaupītu uz maināmajiem filtriem.

Vienība #6541-397

Quick Drain & Quick Vac

Quick Vac atvieglo netīrumu savākšanu, bet Quick Drain drenāža ļauj nosusināt spa 30 minūšu laikā. Iztīriet savu spa ar vakūmu bez problēmām. Lielākiem darbiem nav nepieciešami dārgi sūkņi, negaidiet stundas kamēr nosusinās spa, Quick Drain dara visu to pašu, līdz pat 1/8 ” korpusa lejasdaļai. Quick Vac un Quick Drain ir pilnībā samontēti piegādes brīdī. Tie padara vieglu, ātru, pārsteidzoši vienkāršu Jūsu spa apkopi.

Vienība #6473-145: Quick Vac
Vienība #6473-146: Quick Drain

SunPurity™

Sundance Spas minerālu kārtridži padara ūdeni tīru, dzidru un mīkstu. Dabiska un efektīva alternatīva hloram un bromam, lietojot organiskos minerālus kombinācijā ar MPS (Monopersulfate). SunPurity kārtridži der 880 un 780 sērijas karstajām vannām. Tas samazina nepatīkamu smaku iespēju un to var izmantot kopā ar karstās vannas CLEARRAY™ sistēmu. Kalpo 4 mēnešus.

Vienība #6890-780

Piezīme: SunPurity nepieciešama tikai neliela apkope ar bezhlora oksidētāju. SunPurity kasetnes nav saderīgs ar SoftSoak ® vai Baqua ®.

Pirmā posma “Tīri un uzpildi” karsto vannu ievadfiltri

Nodrošina piecu posmu filtrāciju, izmantojot jonu apmaiņas sveķus attīrīšanai. Paredzēts ļoti netīram, grūti tīrāmam ūdenim. To var savienot ar standarta dārza šļūteni. Katrs filtrs ir labs trīs uzpildīšanas reizēm.

Vienība #6473-148 (komplektā 6 ievadfiltri)

MicroFiber Spa Pre-Filter

Tas attīra jūsu ūdeni, pirms jūs piepildat savu karsto vannu. Šis vienreizlietojamasi filtrs samazina kopējās izšķīdušās cietvielas (TDS) no jūsu ūdens, kā arī paaugstina jūs spa ūdens kvalitāti. Sundance Pre-Filter ir 90 % efektīvs, tas noņem netīrumus, nogulsnes, rūsu un kalciju. Šis filtrs pagarina filtru kalpošanu un samazina cieto minerālu nogulsnes. MicroFiber “pre-filtrs” pagarina filtra mūžu un samazina cieto materiālu iegulas.

This disposable spa filter, or pre-filter, is designed to purify your water before you fill your spa. It reduces the total dissolved solids (TDS) from the water and increases water quality. Sundance Spas’ pre-filters are 90% efficient at removing dirt, sediment, rust, and calcium. The MicroFiber pre-filter extends filter life and reduces hard mineral deposits.

Lai izmantotu: Pirms sākat aizpildīt spa, pievienojiet filtru dārza šļūtenes galā.
Lietošana: Viens Pre-Filter filtrs ir derīgs 1200 galoniem vai 2-3 uzpildīšanām.

Vienība #6473-364

Video galerija